Naruto Arena

27. října 2008 v 17:40 | Tereza |  Hry
Naruto arena je hra v ktere plníte mise za které dostáváte postavy.Ne za každou misi se vám odemkne postava ale většinou to tak je.Mise jsou typu dam příklad vyhraj 5 za sebou s Kibou nebo Kankurem a odemkne se vám Sakon.Takže si zvolíte tříčlený tým.Postavy si tam dáváte podle mise.Když chcete udělat misi na Jiroubou tak na to potřebujete vyhrát 4x za sebou s choujim takže budete mít v týmu pochopitelně choujiho.

Chakra: chakra je v na rozdělena na ninjutsu-taijutsu-genjutsu-bloodline a pak je tam taková černá a to znamena že ten útok bere třeba jedno ninjutsu a jednu černou a ono vám to automaticky vezme to ninjutsu a tu černou si můžete zvolit vy která se vám nejmín hodí.Třeba loutkaři berou jen černou protože to neni ani ninjutsu ani genjutsu atd.

Doporučuju dávat si do týmu lidi tak aby bral každej jinou chakru. Za každou postavu v týmu chodí jeden bod chakry.Takže když už vám zbyde jenom jeden živej tak vám chodí každý kolo pouze 1 chakra.


Pokud si chcete zahrát naruto arenu klikněte zde:http://www.naruto-arena.com/ ...zaregistrujte se,dejte start playing,zadejte tříčlený tým dejte start ladder game(plní se mise a přičítají XP) nebo quick game(plní se mise nepřičítají se XP)

Zdroj : naruto-chan.estranky.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama