Akatsuki

27. října 2008 v 19:07 | Tereza |  Novinky a zajímavosti
Akatsuki je malá organizace nejvyšší úrovně. Organizace má nanejvýš deset členů a nepřesné množství agentů. Ačkoli má slušnou síť agentů v různých vesnicích, tito jedinci jsou obvykle ovládáni nějakou technikou. Členové Akatsuki jsou všichni z třídy S, a jsou to nejhledanější a nebezpeční ninjové.

Přesná kritéria pro přijetí do skupiny jsou neznámá, ale jisté jsou mimořádné bojové schopnosti a nelítostné chování. Jedinečné rysy (genetické nebo jiné) se také zdají být běžnými faktory pro přijetí. Členové se zřídkakdy setkají osobně, místo toho komunikují přes telepatii nebo přes hvězdnou projekci. Celá skupina je viděna ve 135 dílu, kde se právě setkávají přes hvězdnou projekci. Takto se setkali naposledy před sedmi lety, kdy organizaci opustil Orochimaru.
Zdroj : konoha.cz

Ale tedka abych psala i já,ne?
Na jednom blogu jsem četla článek který neukazoval Akatsuki zrovna v tom nejlepším světle. Autor/ka tam ukazovala na Akatsuki jako zbor hororových posatviček.Článek si už moc nepamatuju ale bylo to tam asi takhle : Kisame je asi oblíbenou postavou režiséra Spielberga jelikož mu až nápadně připomíná jeho film Čelisti.Madara neboli Tobi je zas hotavá Noční můra z Elm Street.Máme tu i Peina a jeho hezky zdobenou tvář ve stylu Chucky ( sry nwm jak se to píše)
Kakuzu je zřejmě připraven na casting filmu Saw 5 kde předvede hlavního magora.No,dál si už to nepamatuju vůbec ale myslim že tam byl Zetsu označen jako hlavní hrdina nějakejch Masožravek.

Ale Akatsuki nejsou jenom ve světle magorů,bláznů a cvoků.Pro mnohé je to i narcistická skupina.JJ.Itachi kterej nedá dopustit na svojí manikůru,Deidara a jeho " girl-look" a spousta dalších.Ale asi největší ohlas maj Akatsuki jako účinkující v povídkách Shonen-ai.No,at sou Akatsuki jaký chtěj pořád je to organizace která vlastně určuje celý děj seriálu.Je to organizace která má jen ty nejsilnější zločince.Oraganizace ketrá má - jako každá skupina nebo postava- svůj cíl a sen.

No a můj oblíbenec

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama